Close

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ TRENINGOWĄ

Oferta studia treningowego

Nasi trenerzy pomogą Ci osiągnąć upragnione cele treningowe, niezależnie od tego czy jest to chęć zmiany sylwetki czy wzmocnienia mięśni. Poprawa Twojego zdrowia i samopoczucia, zawsze będzie dla nas równolegle ważnym celem. Każdy cykl treningowy poprzedza dokładnie przeprowadzona konsultacja/wywiad. Zebrane informacje pozwalają trenerom przygotować odpowiedni, w zależności od możliwości, stanu zdrowia i celów, program treningowy.

Jeśli borykasz się ze skutkami kontuzji lub posiadasz dysfunkcję aparatu ruchu – ten rodzaj treningu jest właśnie dla Ciebie. Wiedza trenerów oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia zmniejszą dolegliwości i ograniczenia, a co najważniejsze zdecydowanie poprawią komfort i jakość funkcjonowania na co dzień.
Wśród naszych trenerów mamy specjalistów z zakresu treningu medycznego oraz fizjoterapeutów, którzy pomogą Ci cieszyć się aktywnością fizyczną każdego dnia.

Najlepsze rezultaty uzyskasz na stałe współpracując z trenerem personalnym, ale w naszej ofercie jest również karnet OPEN+, który będzie tańszym rozwiązaniem. Karnet ten zawiera konsultację, szkolenie z prawidłowego wykonywania ćwiczeń oraz indywidualnie opracowany plan treningowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz skutecznie dążyć do osiągnięcia upragnionych celów, wykonując treningi samodzielnie, ale wsparty planem treningowym. Cena karnetu zawiera również dostęp do sali treningowej, z możliwością rezerwacji miejsca. Ilość osób na sali jest ograniczona, co korzystnie wpływa na komfort treningu ćwiczących.

Jeśli współpracowałeś już z trenerami i potrafisz poprawnie wykonywać ćwiczenia, a w tym momencie wsparcie trenera nie jest Ci potrzebne – karnet OPEN będzie rozwiązaniem dla Ciebie! Po wykupieniu karnetu jedyne o czym musisz pamiętać, to rezerwacja wybranej godziny na trening. Wystarczy jak zrobisz to dzień wcześniej lub w dniu treningu.

Joga rozwija równowagę pomiędzy siłą, a elastycznością – nie faworyzując
tylko jednej ze stron. Poprawia koordynację, a także
wzmacnia całą strukturę ciała. Nauka kontroli oddechu, która jest
ważnym aspektem podczas praktyki Jogi, pomaga zebrać możliwie najwydajniejszą
ilość tlenu oraz energii.

Joga sprzyja odpuszczaniu wszelkiego rodzaju napięć – fizycznych jak i emocjonalnych.

Twoje ciało przez 9 miesięcy zmieniało się i przygotowywało do wielkiego wydarzenia, którym są narodziny dziecka. W zależności od tego czy poród był naturalny, czy poprzez cesarskie cięcie, aktywność fizyczną możesz podjąć w różnym czasie i z różną intensywnością. Dochodzą do tego jeszcze inne aspekty, takie jak choćby rozejście się mięśni brzucha, czy konieczność treningu mięśni dna miednicy. Trenerki w naszym teamie pomogą Ci wrócić do aktywności fizycznej, odzyskać pełną sprawność, a także dążyć do upragnionej sylwetki. Wesprą Cię również dobrą radą i doświadczeniem, nie tylko stricte treningowym.

Pilates to zajęcia, na których wzmocnisz swoje mięśnie
głębokie, poprawisz sylwetkę oraz zbudujesz zdrowe
nawyki postawy ciała. Dzięki odpowiednio
dobranym ćwiczeniom rozciągniesz i uelastycznisz mięśnie
oraz dotlenisz cały organizm.

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.
Zajęcia oparte są na prostych układach tanecznych. Uczy koordynacji,
świadomości ciała i poprawia kondycję.
A to wszystko w przyjemnej i luźnej atmosferze. Zumba to
świetna zabawa, to słońce i uśmiech, potężny zastrzyk endorfin dla każdego.

Samoobrona nie jest walką sportową, dlatego nie ma w niej taktyki ani zasad fair play.
Na zajęciach uczymy się jak reagować na atak przeciwnika w sposób niekonwencjonalny, a zarazem skuteczny, używając wszelkich dostępnych środków podręcznych!

Uderzaj w czułe punkty!

Kiedy napastnik wybiera swoją ofiarę, nie spodziewa się, że będziesz potrafiła się obronić.

Boks uczy współzawodnictwa, pokonywania trudności oraz zasad fair play. Jest idealnym reduktorem stresu, pomaga zapanować nad gniewem oraz silnymi emocjami. Poprawia pamięć, wydolność oraz uczy prawidłowego oddychania podczas wysiłku fizycznego. Zajęcia z boksu to również szybki i zdrowy sposób na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej.

Latino Ladies to zajęcia, które łączą naukę różnych stylów tańca, ruchu scenicznego oraz treningu mięśni w przyjaznej atmosferze muzyki latynoamerykańskiej.
Podczas tańca poznajemy nie tylko kroki i figury, ale pracujemy również nad równowagą, wzmocnieniem postawy ciała, ekspresją i poczuciem rytmu.

Podczas zajęć poznasz niezwykle subtelny i zmysłowy taniec jakim jest Bachata Sensual. Zajęcia nie tylko wzmocnią Twoją pewność siebie, ale również pozwolą nabrać gracji i świetnie się bawić. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia z Bachatą, zajęcia prowadzone są od podstaw. Fantastyczna muzyka, przyjazna i ciepła atmosfera jaką tworzy instruktorka, to propozycja na poniedziałkowe wieczory.

Wszyscy nasi trenerzy przeszli kursy i szkolenia w zakresie dietetyki. Potrafią doradzić i pokierować podopiecznych również w zakresie żywienia. Jeśli jednak uznacie wspólnie z trenerem, że potrzebna jest Ci dodatkowa pomoc dietetyka, m.in. zlecenie odpowiednich badań oraz dobór szczegółowego menu – w tym zakresie wesprze Cię współpracujący z nami dietetyk kliniczny.

Skutki kontuzji utrudniają Ci normalne funkcjonowanie? Ból ze strony aparatu ruchu spędza Ci sen z powiek, a leki przeciwbólowe nie pomagają? Koniecznie przekonaj się jak skuteczna jest fizjoterapia! Nasi specjaliści dopasują odpowiednią technikę i pomogą Ci pozbyć się tych dolegliwości.

Muaythai (boks tajski) to narodowy tajski sport walki nazywany “walką ośmiu kończyn” o tysiącletniej tradycji, nieodłącznie związany z historią i kulturą Tajlandii. Obecnie wiodący sport narodowy tego kraju, będący jego wizytówką na całym świecie. To sport honoru i wielkiej szlachetności, rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce walki. Niewiele jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie niezwykle intensywnego zaangażowania. Zawodnicy wchodzący do ringu darzą się najwyższym szacunkiem. Również ich trenerzy i nauczyciele nazywani po tajsku „Khru” są bardzo poważani i doceniani przez swoich uczniów.

Jeśli chcesz prowadzić u nas treningi lub zarezerwować sale na sesje zdjęciowe, szkolenia czy inne aktywności, zapraszamy do kontaktu:

Paweł Laurów +48 502 840 402