Studio terapia - trener personalny Warszawa Ursynów

Trening siłowy i modelujący sylwetkę

Nasi trenerzy pomogą Ci osiągnąć upragnione cele treningowe, niezależnie od tego czy jest to chęć zmiany sylwetki czy wzmocnienia mięśni. Poprawa Twojego zdrowia i samopoczucia, zawsze będzie dla nas równolegle ważnym celem. Każdy cykl treningowy poprzedza dokładnie przeprowadzona konsultacja/wywiad. Zebrane informacje pozwalają trenerom przygotować odpowiedni, w zależności od możliwości, stanu zdrowia i celów, program treningowy.

Trening medyczny

Jeśli borykasz się ze skutkami kontuzjami albo posiadasz dysfunkcję aparatu ruchu, to ten rodzaj treningu jest właśnie dla Ciebie. Wiedza trenerów oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia pozwolą zwiększyć zakres ruchu, zmniejszą dolegliwości i ograniczenia, a co najważniejsze zdecydowanie poprawią komfort i jakość funkcjonowania na co dzień.
Wśród naszych trenerów mamy specjalistów z zakresu treningu medycznego oraz fizjoterapeutów, którzy pomogą Ci cieszyć się aktywnością fizyczną każdego dnia.

Karnet OPEN +

Najlepsze rezultaty uzyskasz na stałe współpracując z trenerem personalnym, ale oferujemy również karnet OPEN+, który będzie tańszym rozwiązaniem. Karnet ten zawiera konsultację, szkolenie z prawidłowego wykonywania ćwiczeń oraz indywidualnie opracowany plan treningowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz skutecznie dążyć do osiągnięcia upragnionych celów, wykonując treningi samodzielnie, ale wsparty planem treningowym. Cena karnetu zawiera również dostęp do sali treningowej z możliwością sprawdzania dostępności sali online i z rezerwacją miejsca. Ilość osób na sali jest ograniczona, co korzystnie wpływa na komfort treningu ćwiczących.

Karnet OPEN

Jeśli wiesz jak i chcesz ćwiczyć samemu, masz plan treningowy i czujesz, że wsparcie trenera nie jest Ci aktualnie potrzebne to karnet OPEN jest właśnie dla Ciebie! Karnet gwarantuje dostęp do strefy wolnych ciężarów w godzinach pracy studia. Po wykupieniu karnetu jedyne o czym musisz pamiętać to aby zarezerwować sobie w kalendarzu internetowym wybraną godzinę na trening, ponieważ gwarantujemy, że na sali nie będzie nigdy więcej niż 8 osób trenujących! Kameralność i komfort treningu są jednymi z naszych największych atutów!

Joga

Joga rozwija równowagę pomiędzy siłą, a elastycznością – nie faworyzując
tylko jednej ze stron. Poprawia koordynację, a także
wzmacnia całą strukturę ciała. Nauka kontroli oddechu, która jest
ważnym aspektem podczas praktyki Jogi, pomaga zebrać możliwie najwydajniejszą
ilość tlenu oraz energii.

Joga sprzyja odpuszczaniu wszelkiego rodzaju napięć – fizycznych jak i emocjonalnych.

Powrót do formy po ciąży i treningi dla Mam

Twoje ciało przez 9 miesięcy zmieniało się i przygotowywało do wielkiego wydarzenia, którym są narodziny dziecka. W zależności od tego czy poród był naturalny, czy poprzez cesarskie cięcie, aktywność fizyczną możesz podjąć w różnym czasie i z różną intensywnością. Dochodzą do tego jeszcze inne aspekty, takie jak choćby rozejście się mięśni brzucha czy konieczność treningu mięśni dna miednicy. Trenerki w naszym teamie pomogą Ci wrócić do aktywności fizycznej, odzyskać pełną sprawność, a także dążyć do upragnionej sylwetki. Wesprą Cię również dobrą radą i doświadczeniem, nie tylko stricte treningowym.

Aerial Dance

Aerial Dance to zajęcia łączące taniec, akrobatykę i sztukę cyrkową w jednym.
Gimnastyczna rozgrzewka buduje początek zajęć, które następnie
przechodzą w naukę figur, a kończą się krótką choreografią. Wzmacnia, rozciąga,
podnosi pewność siebie i świadomość ruchu, zwalcza traumy oraz daje namiastkę
czegoś nieosiągalnego – latania.

Pilates

Pilates to zajęcia, na których wzmocnisz swoje mięśnie
głębokie, poprawisz sylwetkę oraz zbudujesz zdrowe
nawyki postawy ciała. Dzięki odpowiednio
dobranym ćwiczeniom rozciągniesz i uelastycznisz mięśnie
oraz dotlenisz cały organizm.

Zumba

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.
Zajęcia oparte są na prostych układach tanecznych. Uczy koordynacji,
świadomości ciała i poprawia kondycję.
A to wszystko w przyjemnej i luźnej atmosferze. Zumba to
świetna zabawa, to słońce i uśmiech, potężny zastrzyk endorfin dla każdego.

Samoobrona dla kobiet

Samoobrona nie jest walką sportową, dlatego nie ma w niej taktyki ani zasad fair play.
Na zajęciach uczymy się jak reagować na atak przeciwnika w sposób niekonwencjonalny, a zarazem skuteczny, używając wszelkich dostępnych środków podręcznych!

Uderzaj w czułe punkty!

Kiedy napastnik wybiera swoją ofiarę, nie spodziewa się, że będziesz potrafiła się obronić.

Boks

Boks uczy współzawodnictwa, pokonywania trudności oraz zasad fair play. Jest idealnym reduktorem stresu, pomaga zapanować nad gniewem oraz silnymi emocjami. Poprawia pamięć, wydolność oraz uczy prawidłowego oddychania podczas wysiłku fizycznego. Zajęcia z boksu to również szybki i zdrowy sposób na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej.

Latino Ladies - zajęcia taneczne dla Pań

Latino Ladies to zajęcia, które łączą naukę różnych stylów tańca, ruchu scenicznego oraz treningu mięśni w przyjaznej atmosferze muzyki latynoamerykańskiej.
Podczas tańca poznajemy nie tylko kroki i figury, ale pracujemy również nad równowagą, wzmocnieniem postawy ciała, ekspresją i poczuciem rytmu.

Bachata Sensual Solo - zajęcia taneczne dla Pań

Podczas zajęć poznasz niezwykle subtelny i zmysłowy taniec jakim jest Bachata Sensual. Zajęcia nie tylko wzmocnią Twoją pewność siebie, ale również pozwolą nabrać gracji i świetnie się bawić. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia z Bachatą, zajęcia prowadzone są od podstaw. Fantastyczna muzyka, przyjazna i ciepła atmosfera jaką tworzy instruktorka, to propozycja na poniedziałkowe wieczory.

Konsultacje dietetyczne

Wszyscy nasi trenerzy przeszli kursy i szkolenia w zakresie dietetyki. Potrafią doradzić i pokierować podopiecznych również w zakresie żywienia. Jeśli jednak uznacie wspólnie z trenerem, że potrzebna jest Ci dodatkowa pomoc dietetyka, m.in. zlecenie odpowiednich badań oraz dobór szczegółowego menu – w tym zakresie wesprą Cię współpracujący z nami specjaliści – dietetycy i dietetycy kliniczni.

Fizjoterapia

Kontuzja przeszkadza Ci w życiu codziennym? Ból ze strony aparatu ruchu spędza Ci sen z oczu, a leki przeciwbólowe nie pomagają? Świetnie trafiłeś. Nasi fizjoterapeuci zaplanują dla Ciebie dopasowaną terapię, która pomoże Ci pozbyć się dolegliwości oraz poprawi Twoją sprawność.

Muay thai

Muaythai (boks tajski) to narodowy tajski sport walki nazywany “walką ośmiu kończyn” o tysiącletniej tradycji, nieodłącznie związany z historią i kulturą Tajlandii. Obecnie wiodący sport narodowy tego kraju, będący jego wizytówką na całym świecie. To sport honoru i wielkiej szlachetności, rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce walki. Niewiele jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie niezwykle intensywnego zaangażowania. Zawodnicy wchodzący do ringu darzą się najwyższym szacunkiem. Również ich trenerzy i nauczyciele nazywani po tajsku „Khru” są bardzo poważani i doceniani przez swoich uczniów.

Wynajem studia

Jeśli chcesz prowadzić treningi ze swoimi podopiecznymi u nas w studiu lub zarezerwować studio na sesje zdjęciowe czy też inne aktywności jak np. szkolenia zapraszamy do kontaktu z Pawłem Laurów +48 502 840 402