Studio terapia - trener personalny Warszawa Ursynów

Trening siłowy i modelujący sylwetkę

Nasi trenerzy pomogą Ci osiągnąć upragnione cele treningowe, niezależnie od tego czy jest to chęć zmiany sylwetki czy wzmocnienia mięśni. Poprawa Twojego zdrowia i samopoczucia, zawsze będzie dla nas równolegle ważnym celem. Każdy cykl treningowy poprzedza dokładnie przeprowadzona konsultacja/wywiad. Zebrane informacje pozwalają trenerom przygotować odpowiedni, w zależności od możliwości, stanu zdrowia i celów, program treningowy.

Trening medyczny

Jeśli borykasz się ze skutkami kontuzji lub posiadasz dysfunkcję aparatu ruchu – ten rodzaj treningu jest właśnie dla Ciebie. Wiedza trenerów oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia zmniejszą dolegliwości i ograniczenia, a co najważniejsze zdecydowanie poprawią komfort i jakość funkcjonowania na co dzień.
Wśród naszych trenerów mamy specjalistów z zakresu treningu medycznego oraz fizjoterapeutów, którzy pomogą Ci cieszyć się aktywnością fizyczną każdego dnia.

Karnet OPEN +

Najlepsze rezultaty uzyskasz na stałe współpracując z trenerem personalnym, ale w naszej ofercie jest również karnet OPEN+, który będzie tańszym rozwiązaniem. Karnet ten zawiera konsultację, szkolenie z prawidłowego wykonywania ćwiczeń oraz indywidualnie opracowany plan treningowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz skutecznie dążyć do osiągnięcia upragnionych celów, wykonując treningi samodzielnie, ale wsparty planem treningowym. Cena karnetu zawiera również dostęp do sali treningowej, z możliwością rezerwacji miejsca. Ilość osób na sali jest ograniczona, co korzystnie wpływa na komfort treningu ćwiczących.

Karnet OPEN

Jeśli współpracowałeś już z trenerami i potrafisz poprawnie wykonywać ćwiczenia, a w tym momencie wsparcie trenera nie jest Ci potrzebne – karnet OPEN będzie rozwiązaniem dla Ciebie! Po wykupieniu karnetu jedyne o czym musisz pamiętać, to rezerwacja wybranej godziny na trening. Wystarczy jak zrobisz to dzień wcześniej lub w dniu treningu.

Joga

Joga rozwija równowagę pomiędzy siłą, a elastycznością – nie faworyzując
tylko jednej ze stron. Poprawia koordynację, a także
wzmacnia całą strukturę ciała. Nauka kontroli oddechu, która jest
ważnym aspektem podczas praktyki Jogi, pomaga zebrać możliwie najwydajniejszą
ilość tlenu oraz energii.

Joga sprzyja odpuszczaniu wszelkiego rodzaju napięć – fizycznych jak i emocjonalnych.

Powrót do formy po ciąży i treningi dla Mam

Twoje ciało przez 9 miesięcy zmieniało się i przygotowywało do wielkiego wydarzenia, którym są narodziny dziecka. W zależności od tego czy poród był naturalny, czy poprzez cesarskie cięcie, aktywność fizyczną możesz podjąć w różnym czasie i z różną intensywnością. Dochodzą do tego jeszcze inne aspekty, takie jak choćby rozejście się mięśni brzucha, czy konieczność treningu mięśni dna miednicy. Trenerki w naszym teamie pomogą Ci wrócić do aktywności fizycznej, odzyskać pełną sprawność, a także dążyć do upragnionej sylwetki. Wesprą Cię również dobrą radą i doświadczeniem, nie tylko stricte treningowym.

Boks

Boks uczy współzawodnictwa, pokonywania trudności oraz zasad fair play. Jest idealnym reduktorem stresu, pomaga zapanować nad gniewem oraz silnymi emocjami. Poprawia pamięć, wydolność oraz uczy prawidłowego oddychania podczas wysiłku fizycznego. Zajęcia z boksu to również szybki i zdrowy sposób na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej.

Konsultacje dietetyczne

Wszyscy nasi trenerzy przeszli kursy i szkolenia w zakresie dietetyki. Potrafią doradzić i pokierować podopiecznych również w zakresie żywienia. Jeśli jednak uznacie wspólnie z trenerem, że potrzebna jest Ci dodatkowa pomoc dietetyka, m.in. zlecenie odpowiednich badań oraz dobór szczegółowego menu – w tym zakresie wesprze Cię współpracujący z nami dietetyk kliniczny.

Fizjoterapia

Skutki kontuzji utrudniają Ci normalne funkcjonowanie? Ból ze strony aparatu ruchu spędza Ci sen z powiek, a leki przeciwbólowe nie pomagają? Koniecznie przekonaj się jak skuteczna jest fizjoterapia! Nasi specjaliści dopasują odpowiednią technikę i pomogą Ci pozbyć się tych dolegliwości.

Muay thai

Muaythai (boks tajski) to narodowy tajski sport walki nazywany “walką ośmiu kończyn” o tysiącletniej tradycji, nieodłącznie związany z historią i kulturą Tajlandii. Obecnie wiodący sport narodowy tego kraju, będący jego wizytówką na całym świecie. To sport honoru i wielkiej szlachetności, rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce walki. Niewiele jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie niezwykle intensywnego zaangażowania. Zawodnicy wchodzący do ringu darzą się najwyższym szacunkiem. Również ich trenerzy i nauczyciele nazywani po tajsku „Khru” są bardzo poważani i doceniani przez swoich uczniów.

Wynajem studia

Jeśli chcesz prowadzić u nas treningi lub zarezerwować sale na sesje zdjęciowe, szkolenia czy inne aktywności, zapraszamy do kontaktu:

Paweł Laurów +48 502 840 402