Studio terapia - trener personalny Warszawa Ursynów

Joga

Joga rozwija równowagę pomiędzy siłą, a elastycznością – nie faworyzując tylko jednej ze stron. Poprawia koordynację, a także wzmacnia całą strukturę ciała. Nauka kontroli oddechu, która jest ważnym aspektem podczas praktyki Jogi, pomaga zebrać możliwie najwydajniejszą ilość tlenu oraz energii. Joga sprzyja odpuszczaniu wszelkiego rodzaju napięć – fizycznych jak i emocjonalnych. Sesja trwa 1,5h.

Zapisy na zajęcia pod numerem +48 883 374 719 lub poprzez nasz fanpage.

Zajęcia prowadzi Ewelina Godlewska

Dyplomowana nauczycielka jogi z wieloletnim doświadczeniem zarówno w pracy z grupami jak i klientem indywidualnym. Z wykształcenia psycholog oraz instruktor rekreacji ruchowej o specjalności ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system hatha jogi. Współautorka poradnika o jodze „Po pierwsze joga”. Były szkoleniowiec Reebok University obecnie Fitness University. Prowadzi warsztaty i szkolenia zarówno dla miłośników jogi jak i profesjonalnych sportowców.

Obecnie „twarz jogi” w Healthy Team Anny Lewandowskiej, twórca programu „joga” w Diet and Training by Ann. Na co dzień pasjonatka aktywnego, sportowego trybu życia, zafascynowana rozwojem osobistym opartym o coaching, psychologię i szerokopojętą duchowość.