Close

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ TRENINGOWĄ

Zgłoszenie na konsultację z analizą składu ciała

Zapisz się na konsultację i poznaj swój wynik!

Szczegółowa analiza składu ciała pokaże Twój aktualny stan zdrowia i parametry, które wymagają poprawy. Podczas konsultacji wyników z trenerem otrzymasz wskazówki dotyczące zmian w żywieniu i nawodnieniu oraz zalecenia treningowe, dzięki którym zrealizujesz swoje cele, poprawisz kondycję, zdrowie i samopoczucie.

Wskaźniki i normy w badaniu TANITA PRO MC-780 P MA:

  • masa tkanki mięśniowej z analizą rozmieszczenia i podziałem na segmenty
  • masa tkanki tłuszczowej z analizą rozmieszczenia, podziałem na segmenty oraz wskaźnikiem tkanki trzewnej
  • masa tkanki kostnej
  • analiza zawartości wody z podziałem na zewnątrzkomórkową i wewnątrzkomórkową
  • analiza jakości i przepuszczalności błon komórkowych z podziałem na segmenty
  • wskaźnik podstawowej przemiany materii
  • wskaźnik BMI
  • wiek metaboliczny
Urządzenie posiada certyfikat unijny CE0122 oraz atesty pozwalające na jego stosowanie do użytku medycznego. W zakresie dotyczącym urządzeń medycznych, spełnia wymagania dyrektywy (Medical Device Directive) MDD 93/42/EEC.

Wypełnij formularz i wyślij go do nas. Twoje dane są u nas bezpieczne, użyjemy ich tylko do kontaktu z Tobą w sprawie umówienia konsultacji.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Paulina Albrecht-Szurała
Paulina Albrecht-Szurała
2022-06-12
TERAPIĘ polecam każdemu komu zależy na utrzymaniu dobrej formy fizycznej lub jej odzyskaniu, a nie lubi zatłoczonych siłowni. Zaangażowani właściciele (Ania i Paweł), którzy zarażają innych swoją pasją. Indywidualne podejścia do klienta, dobrze opracowany plan treningowy - ćwiczenia nie są monotonne, kompetentne podejście i przemiłą atmosferę bez spiny i zadęcia:) A do tego schludnie i czysto. POLECAM
Jakub Liu
Jakub Liu
2022-06-03
新的健身工作室。干净,地方大,适合cross训练。教练都比较专业。除了一对一课程还有团体拳击课程,瑜伽,亲子课程等。老板很Nice 推荐👍👍
Maciej FF
Maciej FF
2022-05-27
Super miejsce na każdy rodzaj treningu: personalny, grupowy czy indywidualny. Przyjazna atmosfera, super obsługa i wiele ciekawych aktywności do wyboru (nie tylko dla dorosłych). Plus spora kadra z różnych dziedzin sportu. Dużym atutem jest również możliwość skorzystania na miejscu z opieki wyspecjalizowanych rehabilitantów i magików od przywracania sprawności po kontuzjach. Polecam ze względu na kameralny klimat i szeroki wachlarz zajęć sportowych!
Milena Bieniek
Milena Bieniek
2022-05-19
Kameralne studio do treningów z profesjonalnymi trenerami. Czego chcieć więcej, polecam 🙂
Kinga Miśkiewicz
Kinga Miśkiewicz
2022-05-17
Długo myślałam nad skorzystaniem z oferty studio i za każdym razem zastanawiam się dlaczego, bo mieszkam ekstremalnie blisko. Pomagają z naleśnika zrobić dzika a Mati ciśnie tak, że potem ledwo idzie się do roboty zebrać, a każdy dzień bez treningu dłuży się w nieskończoność (i czuć zakwasiory). W dodatku czysto, kulturalnie ale absolutnie bez spiny, kameralnie, z dobrą muzą. Polecanko !
Małgorzata Marcinkowska
Małgorzata Marcinkowska
2022-05-17
Super pozytywne miejsce, wspaniała atmosfera, pomocni trenerzy i przyjemny wystrój.
Oskar Jarczyk
Oskar Jarczyk
2022-04-12
Five stars! Keep up the good work 🙂
Natalia Kamińska
Natalia Kamińska
2022-03-16
Studio Terapia to miejsce tworzone przez ludzi z pasją i niesamowita aurą 🥰🙂. Trafiłam tu z kilku powodów, ale przede wszystkim z ogromną chęcią na poprawę samopoczucia i formy. Ostatnie lata nie były najłatwiejsze. Już od pierwszych minut czułam się bardzo zaopiekowana. Na samym początku niezwykle miło zaskoczył mnie dobór osoby, z którą osiągam swój cel 🙂. Wywiad przez telefon i obietnica wsparcia na każdym etapie. Bardzo poważnie Paweł podszedł do sprawy. Następnego dnia był już telefon od Karoliny (mojej cudownej Trenerki 🥰). Przemiła rozmowa i zaproszenie na spotkanie. Od pierwszej wizyty w Studiu czułam pozytywną energię, zero oceniania oraz chęć wsparcia i pomocy 🙂. Ponadto chcę też wyrazić niezwykle pozytywną opinię na temat Kuby - fizjoterapeuty. To w jaki sposób Kuba pracuje z ciałem i odblokowuje to co potrzeba a resztę wzmacnia to istna magia. Dziękuję i do zobaczenia 🙂. Z Karoliną pracujemy cały czas. Jest niezwykle miłą, konkretną i nastawiona na cel Trenerką 💪😊. Lepiej trafić nie mogłam😍☺️. Jeszcze raz dziękuję za wszystko i...jutro widzimy się na treningu 💪😄