Close

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ TRENINGOWĄ

NASZ ZESPÓŁ

ANNA TROSZCZYŃSKA-LAURÓW

Założycielka i pomysłodawczyni Studia Terapia oraz Studio Terapia Nowa. Od 10 lat certyfikowany trener personalny, specjalizujący się w treningu dla kobiet powracających do formy po ciąży. Prowadziła działalność pod marką trenerkadlamam.pl. Od 5 lat, wspólnie z mężem, prowadzi studio treningowe na Ursynowie. Ania założyła również grupę #zdrowoaktywni promującą aktywny tryb życia. W ramach działalności społecznej, organizuje bezpłatne treningi plenerowe. Prywatnie mama 3 synów i pasjonatka wszelkiej aktywności! Trenuje m.in. Aerial Dance, Muay Thai oraz Jogę.

NORBERT “NORAS” DĄBROWSKI

Boks trenuje od 2001 roku. Amatorsko stoczył 170 walk z czego około 140 wygranych. Medalista MP oraz reprezentant Polski, w każdej grupie wiekowej. Od 2010 r. boksuje zawodowo. Do tej pory stoczył 34 walki zawodowe (23 wygrane – 9 przegranych – 2 remisy) W 2015 r. walczył o mistrzostwo świata z Dominic Boesel, a w 2016 r. stoczył walkę z Eleiderem Alvarezem nr 1 w rankingu WBC.

KAROLINA LEJKAM

Stale rozwijająca się instruktorka fitness, trenerka personalna i pomysłodawczyni projektu “Fitness dla firm”. Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających i treningach funkcjonalnych, a ostatnio zakochała się w metodzie pilates. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywa na szkoleniach w kraju i za granicą. Na Jej zajęciach poczujesz mięśnie, o których nawet nie miałaś pojęcia. Jedno jest pewne – nudy nie będzie, bo kreatywności Karolinie nie brakuje! Zawsze mówi, że ruch jest w stanie zdziałać CUD, czyli pozytywnie wpłynąć na Ciało, Umysł i Duszę.

MATEUSZ WYSZOMIRSKI

Ze sportem związany od dzieciństwa. Już w przedszkolu zaczął swoją przygodę z akrobatyką sportową, a dokładniej skokami na trampolinie, które trenował przez kolejnych 6 lat. Po akrobatyce przyszedł czas 4-letnich treningów wschodnich sztuk walki Kung Fu, a w wieku licealnym 2 lata spędził na macie trenując MMA. Swoje treningi na siłowni rozpoczął pod koniec szkoły średniej. Studia ukończył na warszawskim AWF. Zdobył również kwalifikacje trenera personalnego i instruktora fitness oraz przebył wiele szkoleń poszerzających Jego wiedzę i umiejętności. Jak sam mówi, na sali treningowej ważne jest dla Niego zaangażowanie – zarówno z jednej, jak i z drugiej strony? Jako instruktor gimnastyki sportowej lubi łączyć trening siłowy z elementami wzmacniającymi ogólną stabilizację i wytrzymałość organizmu. Gwarantuje profesjonalne oraz indywidualne podejście, jak i świadomość dobrze wykorzystanego czasu!

ALEKSANDRA OWSIAK

Przygodę z fitnessem zaczęła 30 lat temu od vhs z aerobikiem Jane Fondy. Dziś jest trenerem personalnym i instruktorem siłowni IFAA Poland (Międzynarodowa Akademia Fitnessu i Aerobiku). Z podopiecznymi pracuje nad poprawą sylwetki, kondycji i zdrowia, poprzez naukę świadomego ruchu i higieny życia. Prywatnie jest mamą dwóch córek, trenuje fitness sylwetkowy, kalistenikę i amatorsko jeździ na rowerze szosowym.

MARTA CZARNOWSKA

Tiramisu Fitness Marta Czarnowska to dyplomowana instruktorka fitness z kilkunastoletnim doświadczeniem (również w pracy z klientem indywidualnym). Trenerka różnych form wzmacniania, opartych o ćwiczenia funkcjonalne, jak i mentalne. Instruktor Less Mills Body Balance, Power Pump, Gymstic, Fit Ball oraz Pilates. Była prowadząca programu Ewy Chodakowskiej. Pasjonatka trendu body and mind. Z wykształcenia zootechnik, absolwentka warszawskiej SGGW.

MICHAŁ ZIELEWICZ

Absolwent warszawskiej AWF. Kontynuuje studia magisterskie na wydziale wychowania fizycznego ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna. Ukończył również specjalistyczne kursy w kierunku dietetyki oraz sportów sylwetkowych. Jako trener personalny bazuje na treningu funkcjonalnym i stawia duży nacisk na korektę wad postawy. Jest również instruktorem narciarstwa i ratownikiem wodnym. Pasjonuje się sportami walki, na co dzień trenuje Muay Thai.

PATRYK WARDA

Trener personalny oraz instruktor siłowni FitAcademy, który ukończył dodatkowo kursy z PFS Trening Funkcjonalny ProFi oraz Diagnostyka Funkcjonalna ProFi. Podczas 2 lat pracy w naszym studiu rozwijał swoją pasję, szkoląc się pod kątem prowadzenia treningów indywidualnych. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, którego podstawą jest ruch wykorzystywany w życiu codziennym. Ten system wielopłaszczyznowo poprawia funkcje ciała, jest możliwy do zastosowania w każdej grupie wiekowej i każdym stopniu zaawansowania sprawności ruchowej. Dzięki treningom z Patrykiem pozbędziesz się dolegliwości bólowych, poprawisz sylwetkę oraz postawę ciała. Patryk aktualnie rozwija się w kierunku trójboju siłowego, który stał się Jego pasją, dlatego możesz liczyć, że podczas Waszej współpracy poprawisz również swoje wyniki siłowe!

ANNA TARKOWSKA

Przez 13 lat trenowała piłkę ręczną, 3 lata tenis ziemny i 4 lata kolarstwo. Doskonale zna sport, nie tylko od strony trenera, ale i zawodowego sportowca. Zdobyła uprawnienia trenera przygotowania motorycznego i posiada doświadczenie we współpracy m.in z zawodnikami hokeja na lodzie czy triathlonu. Od 12 lat jest również instruktorem fitness i trenerem personalnym. Prowadzi także zajęcia z dziećmi, które jak sama mówi, nauczyły Ją cierpliwości i tego że zawsze może nas coś zaskoczyć. Treningi z podopiecznymi w wieku 60+, pokazały Jej, że na sport i poprawę zdrowia, nigdy nie jest za późno! Ania studiuje psychologię i jest wykładowcą wielu szkoleń z zakresu fitness, odżywiania, suplementacji, a także przygotowania mentalnego w sporcie.

KONRAD BIEŃKOWSKI

Instruktor Sportu Muay Thai, trener I kl. chińskiego sportu Wushu Sanda/Qingda. Od 2013 roku trener kadry i reprezentacji Polski w konkurencjach wolnej walki Sanda – pełny kontakt i Qingda – lekki kontakt (również zawodnik w latach 1998-2013). Przygodę ze sportami walki rozpoczął w wieku 11 lat. Boks tajski zaczął trenować w 2004 roku pod okiem pierwszego polskiego mistrza świata Muay Thai z 2003 r. Macieja Skupińskiego. Wyznaje zasadę „trener jest jak lustro” przywiązując ogromną uwagę do jak najdokładniejszej prezentacji technik oraz poszczególnych ćwiczeń.

ADAM DUDEK

Zawodnik Ekstraligi rugby oraz wielokrotny reprezentant Polski. Od 14 lat związany z Pogonią Siedlce, z którą wywalczył kilka medali Mistrzostw Polski w Ekstralidze Rugby, a z Kadrą Polski do lat 20 w 2017 r. zdobył mistrzostwo Europy w Pradze. Adam jest trenerem personalnym i licencjonowanym dietetykiem oraz absolwentem Warszawskiego AWF. Aktualnie kończy studia magisterskie na kierunku sport ze specjalizacją trener przygotowania motorycznego. Ukończył wiele kursów związanych z tematyką swojej specjalizacji. Od 3 lat rozwija się jako trener i dietetyk zarażając swoich podopiecznych zdrowym stylem życia.

MAGDA RUTKOWSKA

Certyfikowany instruktor fitness. Posiada międzynarodowe uprawnienia instruktorskie REPs. Sport jest jej pasją i sposobem na życie od wielu lat. Specjalizuje się w intensywnych zajęciach wzmacniających, funkcjonalnych oraz wytrzymałościowych. Prowadzi również zajęcia dla kobiet w ciąży oraz kobiet wracających do formy po porodzie. Na zajęciach szczególną wagę przywiązuje do bezpieczeństwa oraz prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń.

KRZYSZTOF GADOMSKI

Absolwent wychowania fizycznego oraz student fizjoterapii. Od ponad 5 lat pracuje jako trener zajęć grupowych crossfit, trener personalny, trener przygotowania motorycznego, trójboju siłowego oraz szkoleniowiec. We wcześniejszych latach pracował także jako trener piłki nożnej dzieci i młodzieży. Krzysztof specjalizuje się w treningu motorycznym oraz funkcjonalnym. Prowadzi dorosłych, jak również dzieci i młodzież. Jeśli zależy Ci na fajnej, sportowej sylwetce, pomoże Ci zbudować ją w bezpieczny i zdrowy sposób!

ANETA PAWŁOWSKA

Od dziecka związana z tańcem jazzowym i współczesnym. Gdy skończyła swoją przygodę z Teatrem Tańca, swoją miłość do ruchu przelała na salę fitness. Od 2012 roku instruktorka rekreacji ruchowej o specjalizacji fitness aerobik, od 2013 roku prowadzi treningi indywidualne. W 2017 zdobyła międzynarodowe uprawnienia trenerskie REPs. Kolejne uprawnienia i umiejętności zdobywała między innymi w Profi Fitness School, Mauricz Training Center, Fitness University czy Blackroll Polska. Specjalizuje się przede wszystkim w treningu kobiecym, powrotach do formy po ciąży oraz aktywności przy chorobach autoimmunologicznych.

OLIWIA PODWYSOCKA

Certyfikowany trener personalny. Od 8 roku życia związana ze sztuką walki taekwon-do. Od 2014 roku posiada czarny pas, a od 2015 roku jest reprezentantką Kadry Narodowej Polski. Do największych Jej sukcesów sportowych należą: * Mistrzostwo Europy w walkach seniorek - 2022r. * Vice mistrzostwo Europy w walkach seniorek - 2021r. * Mistrzostwo Świata w walkach juniorek - 2015r. oraz wielokrotnie zdobyte Mistrzostwo Polski zarówno w walkach jak i układach. Jako trenerka stale się kształci i nie brakuje Jej pomysłów oraz determinacji. Skupia się na indywidualnym podejściu do klienta, z naciskiem na realizację założonych celów. Bazuje na treningu funkcjonalnym i świadomości ruchowej. Jest miłośniczką treningu oporowego, a trening obwodowy bądź interwałowy, od najmłodszych lat towarzyszył jej w planie treningowym. Specjalizuje się również w nauce podstawowych elementów sztuk walki oraz samoobrony!

EWELINA GODLEWSKA

Dyplomowana nauczycielka jogi, z wieloletnim doświadczeniem zarówno w pracy z grupami, jak i klientem indywidualnym. Z wykształcenia psycholog oraz instruktor rekreacji ruchowej o specjalności ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system hatha jogi. Współautorka poradnika o jodze „Po pierwsze joga”. Były szkoleniowiec Reebok University, obecnie Fitness University. Prowadzi warsztaty i szkolenia zarówno dla miłośników jogi, jak i profesjonalnych sportowców. Obecnie „twarz jogi” w Healthy Team Anny Lewandowskiej i twórca programu „joga” w Diet and Training by Ann. Na co dzień pasjonatka aktywnego, sportowego trybu życia, zafascynowana rozwojem osobistym, opartym o coaching, psychologię i szerokopojętą duchowość.

IWONA MICHALSKA

Jest dyplomowaną instruktorką Pilates oraz różnych stylów jogi. Stworzyła swoją autorską praktykę jogi łączącą elementy Hatha Jogi z Jogą Iyenagara, a także Vinyasą, co powoduje, że każdy na jej zajęciach znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo ukończyła również kurs z zakresu Anatomii Prawidłowiej Człowieka oraz Anatomii w praktyce Jogi, a ostatnio również kurs nauczycielski z zakresu Yin-Yang Jogi, akredytowany przez Instytut Yoga Alliance. Nauczenie jogi jest Jej wielką Pasją. Uwielbia pracę w grupie, jak i personalnie. Na jej zajęciach uelastycznicie i wzmocnicie ciało, ale również zrelaksujecie umysł i podniesiecie ogólną odporność organizmu. Jej motto to: "Joga to droga do poprawy jakości życia".

JAKUB KOBRZYŃSKI

Magister Fizjoterapii i czeladnik Naturopata. Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Specjalizuje się głównie w pracy manualnej z elementami medycyny wschodu, naturopatii czy akupunktury i suchego igłowania. Pracuje zazwyczaj z pacjentami aktywnymi fizycznie, ortopedycznymi, bólowymi w stanie ostrym oraz przewlekłym, jak również osobami z problemami trzewnymi. Z każdym pacjentem stara się pracować holistycznie, co oznacza, iż traktuje całe ciało jako integralną całość.

PAWEŁ LAURÓW

Trener personalny, ratownik, trener pierwszej pomocy, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności samoobrona. Medalista Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym, posiadacz stopnia 1 dan. Pasjonat ratownictwa oraz szkoleń w zakresie pierwszej pomocy. Współzałożyciel Studia Treningowego TERAPIA.

ARIEL SZCZOTOK

Ratownik Medyczny, Pielęgniarz, Kierownik Zespołu Ratownictwa Medycznego PRM, instruktor pierwszej pomocy, stały ekspert w programach telewizyjnych o tematyce pierwszej pomocy. Wykładowca, trener kadr medycznych oraz autor programów szkoleniowych. Koordynator zabezpieczeń medycznych imprez masowych i sportowych.