NASZ ZESPÓŁ - Studio Treningowe TERAPIA

NASZ ZESPÓŁ

NORBERT “NORAS”
DĄBROWSKI


 

Boks trenuje od 2001 roku. Amatorsko stoczył 170 walk z czego około 140 wygranych. Medalista MP oraz reprezentant Polski, w każdej grupie wiekowej. Od 2010 r. boksuje zawodowo. Do tej pory stoczył 34 walki zawodowe (23 wygrane – 9 przegranych – 2 remisy) W 2015 r. walczył o mistrzostwo świata z Dominic Boesel, a w 2016 r. stoczył walkę z Eleiderem Alvarezem nr 1 w rankingu WBC.

KAROLINA
LEJKAM


 

Stale rozwijająca się instruktorka fitness, trenerka personalna i pomysłodawczyni projektu “Fitness dla firm”. Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających i treningach funkcjonalnych, a ostatnio zakochała się w metodzie pilates. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywa na szkoleniach w kraju i za granicą. Na Jej zajęciach poczujesz mięśnie, o których nawet nie miałaś pojęcia. Jedno jest pewne – nudy nie będzie, bo kreatywności Karolinie nie brakuje! Zawsze mówi, że ruch jest w stanie zdziałać CUD, czyli pozytywnie wpłynąć na Ciało, Umysł i Duszę.

ALEKSANDRA
OWSIAK


 

Przygodę z fitnessem zaczęła 30 lat temu od vhs z aerobikiem Jane Fondy.
Dziś jest trenerem personalnym i instruktorem siłowni IFAA Poland (Międzynarodowa Akademia Fitnessu i Aerobiku). Z podopiecznymi pracuje nad poprawą sylwetki, kondycji i zdrowia, poprzez naukę świadomego ruchu i higieny życia.
Prywatnie jest mamą dwóch córek, trenuje fitness sylwetkowy, kalistenikę i amatorsko jeździ na rowerze szosowym.

ANNA
JAWORSKA


 

Tancerka, nauczycielka wychowania fizycznego ze specjalnością: gimnastyki korekcyjnej oraz akrobatyki. Instruktorka Aerial Jogi, pilatesu, rożnych form fitnessu oraz zumby. Miłośniczka form ruchu pozwalających na poznanie granic możliwości ciała oraz poznanie siebie samego w trackie procesu nauki.

MATEUSZ WYSZOMIRSKI


 

Ze sportem związany od dzieciństwa. Już w przedszkolu zaczął swoją przygodę z akrobatyką sportową, a dokładniej skokami na trampolinie, które trenował przez kolejnych 6 lat. Po akrobatyce przyszedł czas 4-letnich treningów wschodnich sztuk walki Kung Fu, a w wieku licealnym 2 lata spędził na macie trenując MMA. Swoje treningi na siłowni rozpoczął pod koniec szkoły średniej. Studia ukończył na warszawskim AWF. Zdobył również kwalifikacje trenera personalnego i instruktora fitness oraz przebył wiele szkoleń poszerzających Jego wiedzę i umiejętności. Jak sam mówi, na sali treningowej ważne jest dla Niego zaangażowanie – zarówno z jednej, jak i z drugiej strony? Jako instruktor gimnastyki sportowej lubi łączyć trening siłowy z elementami wzmacniającymi ogólną stabilizację i wytrzymałość organizmu. Gwarantuje profesjonalne oraz indywidualne podejście, jak i świadomość dobrze wykorzystanego czasu!

MAJA SŁOWIŃSKA


 

Trener personalny oraz trener kulturystyki Polskiej Akademii Sportu. Zafascynowana kształtowaniem kobiecej sylwetki. W swojej pracy wykorzystuje najskuteczniejsze techniki treningowe, dzięki którym spełnia marzenia o jędrnych pośladkach, smukłych udach, kształtnych ramionach i mocnych plecach. Uważnie podchodzi do indywidualnych predyspozycji i możliwości podopiecznych, dbając by trening przywracał również ich sprawność oraz zdrowie. Wspiera w zmianie sposobu żywienia. Stale podnosi swoje kwalifikacje w zakresie treningu i dietoterapii.

MICHAŁ ZIELEWICZ


 

Absolwent warszawskiej AWF. Kontynuuje studia magisterskie na wydziale wychowania fizycznego ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna.
Ukończył również specjalistyczne kursy w kierunku dietetyki oraz sportów sylwetkowych. Jako trener personalny bazuje na treningu funkcjonalnym i stawia duży nacisk na korektę wad postawy.
Jest również instruktorem narciarstwa i ratownikiem wodnym. Pasjonuje się sportami walki, na co dzień trenuje Muay Thai.

KONRAD
BIEŃKOWSKI


 

Instruktor Sportu Muay Thai, trener I kl. chińskiego sportu Wushu Sanda/Qingda. Od 2013 roku trener kadry i reprezentacji Polski w konkurencjach wolnej walki Sanda – pełny kontakt i Qingda – lekki kontakt (również zawodnik w latach 1998-2013). Przygodę ze sportami walki rozpoczął w wieku 11 lat. Boks tajski zaczął trenować w 2004 roku pod okiem pierwszego polskiego mistrza świata Muay Thai z 2003 r. Macieja Skupińskiego.

Wyznaje zasadę „trener jest jak lustro” przywiązując ogromną uwagę do jak najdokładniejszej prezentacji technik oraz poszczególnych ćwiczeń.

EWELINA GODLEWSKA


 

Dyplomowana nauczycielka jogi, z wieloletnim doświadczeniem zarówno w pracy z grupami, jak i klientem indywidualnym. Z wykształcenia psycholog oraz instruktor rekreacji ruchowej o specjalności ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system hatha jogi. Współautorka poradnika o jodze „Po pierwsze joga”. Były szkoleniowiec Reebok University, obecnie Fitness University. Prowadzi warsztaty i szkolenia zarówno dla miłośników jogi, jak i profesjonalnych sportowców.
Obecnie „twarz jogi” w Healthy Team Anny Lewandowskiej i twórca programu „joga” w Diet and Training by Ann. Na co dzień pasjonatka aktywnego, sportowego trybu życia, zafascynowana rozwojem osobistym, opartym o coaching, psychologię i szerokopojętą duchowość.

KAROLINA ORŁOWSKA


 

Trenerka personalna, instruktorka siłowni
(Fit Academy – Instytut Rozwoju Trenerów Personalnych).
Psychopedagog kreatywności. Absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Ukończyła certyfikowany kurs redukcji stresu w oparciu o rozwój uważności MBSR (Mindfulness-based stress reduction), kurs Self Love oraz Medytacja to uzdrawianie organizowane przez TODAY YOGA & MINDFULNESS
Dyplomowana masażystka.
Ukończyła kurs masażu l i ll stopnia w Studium Naturalnych Metod Leczenia Medikon. Doszkalała się na kursie “Relax &Therapy organizowanym przez Centrum Szkoleniowe Rafała Uryzaja.

ANETA PAWŁOWSKA


 

Od dziecka związana z tańcem jazzowym i współczesnym. Gdy skończyła swoją przygodę z Teatrem Tańca, swoją miłość do ruchu przelała na salę fitness. Od 2012 roku instruktorka rekreacji ruchowej o specjalizacji fitness aerobik, od 2013 roku prowadzi treningi indywidualne. W 2017 zdobyła międzynarodowe uprawnienia trenerskie REPs. Kolejne uprawnienia i umiejętności zdobywała między innymi w Profi Fitness School, Mauricz Training Center, Fitness University czy Blackroll Polska. Specjalizuje się przede wszystkim w treningu kobiecym, powrotach do formy po ciąży oraz aktywności przy chorobach autoimmunologicznych.

ANNA TARKOWSKA


 

Przez 13 lat trenowała piłkę ręczną, 3 lata tenis ziemny i 4 lata kolarstwo. Doskonale zna sport, nie tylko od strony trenera, ale i zawodowego sportowca. Zdobyła uprawnienia trenera przygotowania motorycznego i posiada doświadczenie we współpracy m.in z zawodnikami hokeja na lodzie czy triathlonu. Od 12 lat jest również instruktorem fitness i trenerem personalnym. Prowadzi także zajęcia z dziećmi, które jak sama mówi, nauczyły Ją cierpliwości i tego że zawsze może nas coś zaskoczyć. Treningi z podopiecznymi w wieku 60+, pokazały Jej, że na sport i poprawę zdrowia, nigdy nie jest za późno!

Ania studiuje psychologię i jest wykładowcą wielu szkoleń z zakresu fitness, odżywiania, suplementacji, a także przygotowania mentalnego w sporcie.

ANNA BARTOSIK


 

Fitnessem zajmuje się od 15 lat, początkowo prowadząc zajęcia grupowe, później trenując z klientkami indywidualnie. Współpracowała już z nami przez kilka lat w poprzedniej lokalizacji, dbając o nasze klientki w ciąży i powracające do formy po urodzeniu dzieci. Cechuje Ją cierpliwość, umiejętność motywowania oraz zaangażowanie. Posiada dużą wiedzę z zakresu funkcjonowania ciała, potrzeb kobiet po okresie ciąży oraz doboru ćwiczeń i poprawnej techniki ich wykonywania. Ania prywatnie jest mamą dwóch chłopców, interesuje się zdrowym odżywianiem, psychologią i sztuką motywacji.

PATRYK WARDA


 

Trener personalny oraz instruktor siłowni FitAcademy, który ukończył dodatkowo kursy z PFS Trening Funkcjonalny ProFi oraz Diagnostyka Funkcjonalna ProFi. Podczas 2 lat pracy w naszym studiu rozwijał swoją pasję, szkoląc się pod kątem prowadzenia treningów indywidualnych. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, którego podstawą jest ruch wykorzystywany w życiu codziennym. Ten system wielopłaszczyznowo poprawia funkcje ciała, jest możliwy do zastosowania w każdej grupie wiekowej i każdym stopniu zaawansowania sprawności ruchowej. Dzięki treningom z Patrykiem pozbędziesz się dolegliwości bólowych, poprawisz sylwetkę oraz postawę ciała. Patryk aktualnie rozwija się w kierunku trójboju siłowego, który stał się Jego pasją, dlatego możesz liczyć, że podczas Waszej współpracy poprawisz również swoje wyniki siłowe!

MATEUSZ MIERZEJEWSKI


 

Fizjoterapeuta i pasjonat fizjoterapii. Absolwent Wyższej Szkoły Mazowieckiej w Warszawie.  Uczestnik licznych szkoleń z zakresu terapii, medycyny i sportu. Na co dzień pracuje z osobami aktywnymi fizycznie. Współpracuje z Kadrą Narodową w Lekkiej Atletyce Osób Niepełnosprawnych.

JAKUB KOBRZYŃSKI


 

Magister Fizjoterapii i czeladnik Naturopata. Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Specjalizuje się głównie w pracy manualnej z elementami medycyny wschodu, naturopatii czy akupunktury i suchego igłowania. Pracuje zazwyczaj z pacjentami aktywnymi fizycznie, ortopedycznymi, bólowymi w stanie ostrym oraz przewlekłym, jak również osobami z problemami trzewnymi. Z każdym pacjentem stara się pracować holistycznie, co oznacza, iż traktuje całe ciało jako integralną całość.

PAWEŁ
LAURÓW


 

Ratownik, trener pierwszej pomocy, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności samoobrona. Medalista Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym, posiadacz stopnia 1 dan. Pasjonat ratownictwa oraz szkoleń w zakresie pierwszej pomocy. Współzałożyciel Studia Treningowego TERAPIA.

ARIEL
SZCZOTOK


 

Ratownik Medyczny, Pielęgniarz, Kierownik Zespołu Ratownictwa Medycznego PRM, instruktor pierwszej pomocy, stały ekspert w programach telewizyjnych o tematyce pierwszej pomocy. Wykładowca, trener kadr medycznych oraz autor programów szkoleniowych. Koordynator zabezpieczeń medycznych imprez masowych i sportowych.