Close

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ TRENINGOWĄ LUB DIETETYCZNĄ

NASZ ZESPÓŁ

ANNA TROSZCZYŃSKA-LAURÓW

Pomysłodawczyni Studia Terapia oraz Studio Terapia Nowa. Od 10 lat certyfikowany trener personalny, specjalizujący się w treningu dla kobiet powracających do formy po ciąży. Prowadziła działalność pod marką trenerkadlamam.pl. Od 5 lat, wspólnie z mężem, prowadzi studio treningowe na Ursynowie. Ania założyła również grupę #zdrowoaktywni promującą aktywny tryb życia. W ramach działalności społecznej, organizuje bezpłatne treningi plenerowe. Prywatnie mama 3 synów i pasjonatka wszelkiej aktywności! Trenuje m.in. Aerial Dance, Muay Thai oraz Jogę.

NORBERT “NORAS” DĄBROWSKI

Boks trenuje od 2001 roku. Amatorsko stoczył 170 walk z czego około 140 wygranych. Medalista MP oraz reprezentant Polski, w każdej grupie wiekowej. Od 2010 r. boksuje zawodowo. Do tej pory stoczył 34 walki zawodowe (23 wygrane – 9 przegranych – 2 remisy) W 2015 r. walczył o mistrzostwo świata z Dominic Boesel, a w 2016 r. stoczył walkę z Eleiderem Alvarezem nr 1 w rankingu WBC.

KAROLINA LEJKAM

Stale rozwijająca się instruktorka fitness, trenerka personalna i pomysłodawczyni projektu “Fitness dla firm”. Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających i treningach funkcjonalnych, a ostatnio zakochała się w metodzie pilates. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywa na szkoleniach w kraju i za granicą. Na Jej zajęciach poczujesz mięśnie, o których nawet nie miałaś pojęcia. Jedno jest pewne – nudy nie będzie, bo kreatywności Karolinie nie brakuje! Zawsze mówi, że ruch jest w stanie zdziałać CUD, czyli pozytywnie wpłynąć na Ciało, Umysł i Duszę.

MATEUSZ WYSZOMIRSKI

Ze sportem związany od dzieciństwa. Już w przedszkolu zaczął swoją przygodę z akrobatyką sportową, a dokładniej skokami na trampolinie, które trenował przez kolejnych 6 lat. Po akrobatyce przyszedł czas 4-letnich treningów wschodnich sztuk walki Kung Fu, a w wieku licealnym 2 lata spędził na macie trenując MMA. Swoje treningi na siłowni rozpoczął pod koniec szkoły średniej. Studia ukończył na warszawskim AWF. Zdobył również kwalifikacje trenera personalnego i instruktora fitness oraz przebył wiele szkoleń poszerzających Jego wiedzę i umiejętności. Jak sam mówi, na sali treningowej ważne jest dla Niego zaangażowanie – zarówno z jednej, jak i z drugiej strony? Jako instruktor gimnastyki sportowej lubi łączyć trening siłowy z elementami wzmacniającymi ogólną stabilizację i wytrzymałość organizmu. Gwarantuje profesjonalne oraz indywidualne podejście, jak i świadomość dobrze wykorzystanego czasu!

ALEKSANDRA OWSIAK

Przygodę z fitnessem zaczęła 30 lat temu od vhs z aerobikiem Jane Fondy. Dziś jest trenerem personalnym i instruktorem siłowni IFAA Poland (Międzynarodowa Akademia Fitnessu i Aerobiku). Z podopiecznymi pracuje nad poprawą sylwetki, kondycji i zdrowia, poprzez naukę świadomego ruchu i higieny życia. Prywatnie jest mamą dwóch córek, trenuje fitness sylwetkowy, kalistenikę i amatorsko jeździ na rowerze szosowym.

KAROLINA ORŁOWSKA

Trenerka personalna, instruktorka Aerial Jogi, instruktorka siłowni (Fit Academy – Instytut Rozwoju Trenerów Personalnych). Psychopedagog kreatywności. Absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Ukończyła certyfikowany kurs redukcji stresu w oparciu o rozwój uważności MBSR (Mindfulness-based stress reduction), kurs Self Love oraz Medytacja to uzdrawianie organizowane przez TODAY YOGA & MINDFULNESS Dyplomowana masażystka. Ukończyła kurs masażu l i ll stopnia w Studium Naturalnych Metod Leczenia Medikon. Doszkalała się na kursie “Relax &Therapy organizowanym przez Centrum Szkoleniowe Rafała Uryzaja.

MAJA SŁOWIŃSKA

Trener personalny oraz trener kulturystyki Polskiej Akademii Sportu. Zafascynowana kształtowaniem kobiecej sylwetki. W swojej pracy wykorzystuje najskuteczniejsze techniki treningowe, dzięki którym spełnia marzenia o jędrnych pośladkach, smukłych udach, kształtnych ramionach i mocnych plecach. Uważnie podchodzi do indywidualnych predyspozycji i możliwości podopiecznych, dbając by trening przywracał również ich sprawność oraz zdrowie. Wspiera w zmianie sposobu żywienia. Stale podnosi swoje kwalifikacje w zakresie treningu i dietoterapii.

MARTA CZARNOWSKA

Tiramisu Fitness Marta Czarnowska to dyplomowana instruktorka fitness z kilkunastoletnim doświadczeniem (również w pracy z klientem indywidualnym). Trenerka różnych form wzmacniania, opartych o ćwiczenia funkcjonalne, jak i mentalne. Instruktor Less Mills Body Balance, Power Pump, Gymstic, Fit Ball oraz Pilates. Była prowadząca programu Ewy Chodakowskiej. Pasjonatka trendu body and mind. Z wykształcenia zootechnik, absolwentka warszawskiej SGGW.

EWELINA GODLEWSKA

Dyplomowana nauczycielka jogi, z wieloletnim doświadczeniem zarówno w pracy z grupami, jak i klientem indywidualnym. Z wykształcenia psycholog oraz instruktor rekreacji ruchowej o specjalności ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system hatha jogi. Współautorka poradnika o jodze „Po pierwsze joga”. Były szkoleniowiec Reebok University, obecnie Fitness University. Prowadzi warsztaty i szkolenia zarówno dla miłośników jogi, jak i profesjonalnych sportowców. Obecnie „twarz jogi” w Healthy Team Anny Lewandowskiej i twórca programu „joga” w Diet and Training by Ann. Na co dzień pasjonatka aktywnego, sportowego trybu życia, zafascynowana rozwojem osobistym, opartym o coaching, psychologię i szerokopojętą duchowość.

KONRAD BIEŃKOWSKI

Instruktor Sportu Muay Thai, trener I kl. chińskiego sportu Wushu Sanda/Qingda. Od 2013 roku trener kadry i reprezentacji Polski w konkurencjach wolnej walki Sanda – pełny kontakt i Qingda – lekki kontakt (również zawodnik w latach 1998-2013). Przygodę ze sportami walki rozpoczął w wieku 11 lat. Boks tajski zaczął trenować w 2004 roku pod okiem pierwszego polskiego mistrza świata Muay Thai z 2003 r. Macieja Skupińskiego. Wyznaje zasadę „trener jest jak lustro” przywiązując ogromną uwagę do jak najdokładniejszej prezentacji technik oraz poszczególnych ćwiczeń.

MICHAŁ ZIELEWICZ

Absolwent warszawskiej AWF. Kontynuuje studia magisterskie na wydziale wychowania fizycznego ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna. Ukończył również specjalistyczne kursy w kierunku dietetyki oraz sportów sylwetkowych. Jako trener personalny bazuje na treningu funkcjonalnym i stawia duży nacisk na korektę wad postawy. Jest również instruktorem narciarstwa i ratownikiem wodnym. Pasjonuje się sportami walki, na co dzień trenuje Muay Thai.

ANNA TARKOWSKA

Przez 13 lat trenowała piłkę ręczną, 3 lata tenis ziemny i 4 lata kolarstwo. Doskonale zna sport, nie tylko od strony trenera, ale i zawodowego sportowca. Zdobyła uprawnienia trenera przygotowania motorycznego i posiada doświadczenie we współpracy m.in z zawodnikami hokeja na lodzie czy triathlonu. Od 12 lat jest również instruktorem fitness i trenerem personalnym. Prowadzi także zajęcia z dziećmi, które jak sama mówi, nauczyły Ją cierpliwości i tego że zawsze może nas coś zaskoczyć. Treningi z podopiecznymi w wieku 60+, pokazały Jej, że na sport i poprawę zdrowia, nigdy nie jest za późno! Ania studiuje psychologię i jest wykładowcą wielu szkoleń z zakresu fitness, odżywiania, suplementacji, a także przygotowania mentalnego w sporcie.

ANNA JAWORSKA

Anna Jaworska- Holistic Bodymovement Tancerka, nauczycielka wychowania fizycznego ze specjalnością gimnastyki korekcyjnej oraz akrobatyki. Instruktorka Aerial Jogi, Animal Flow, Pilates, Fitness. Prowadzi warsztaty i kursy szkoleniowe z Aerial Jogi. Miłośniczka form ruchu pozwalających na poznanie granic możliwości ciała oraz poznanie siebie samego w trakcie procesu nauki.

ANETA PAWŁOWSKA

Od dziecka związana z tańcem jazzowym i współczesnym. Gdy skończyła swoją przygodę z Teatrem Tańca, swoją miłość do ruchu przelała na salę fitness. Od 2012 roku instruktorka rekreacji ruchowej o specjalizacji fitness aerobik, od 2013 roku prowadzi treningi indywidualne. W 2017 zdobyła międzynarodowe uprawnienia trenerskie REPs. Kolejne uprawnienia i umiejętności zdobywała między innymi w Profi Fitness School, Mauricz Training Center, Fitness University czy Blackroll Polska. Specjalizuje się przede wszystkim w treningu kobiecym, powrotach do formy po ciąży oraz aktywności przy chorobach autoimmunologicznych.

PATRYK WARDA

Trener personalny oraz instruktor siłowni FitAcademy, który ukończył dodatkowo kursy z PFS Trening Funkcjonalny ProFi oraz Diagnostyka Funkcjonalna ProFi. Podczas 2 lat pracy w naszym studiu rozwijał swoją pasję, szkoląc się pod kątem prowadzenia treningów indywidualnych. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, którego podstawą jest ruch wykorzystywany w życiu codziennym. Ten system wielopłaszczyznowo poprawia funkcje ciała, jest możliwy do zastosowania w każdej grupie wiekowej i każdym stopniu zaawansowania sprawności ruchowej. Dzięki treningom z Patrykiem pozbędziesz się dolegliwości bólowych, poprawisz sylwetkę oraz postawę ciała. Patryk aktualnie rozwija się w kierunku trójboju siłowego, który stał się Jego pasją, dlatego możesz liczyć, że podczas Waszej współpracy poprawisz również swoje wyniki siłowe!

ANNA BARTOSIK

Fitnessem zajmuje się od 15 lat, początkowo prowadząc zajęcia grupowe, później trenując z klientkami indywidualnie. Współpracowała już z nami przez kilka lat w poprzedniej lokalizacji, dbając o nasze klientki w ciąży i powracające do formy po urodzeniu dzieci. Cechuje Ją cierpliwość, umiejętność motywowania oraz zaangażowanie. Posiada dużą wiedzę z zakresu funkcjonowania ciała, potrzeb kobiet po okresie ciąży oraz doboru ćwiczeń i poprawnej techniki ich wykonywania. Ania prywatnie jest mamą dwóch chłopców, interesuje się zdrowym odżywianiem, psychologią i sztuką motywacji.

ANGELINA KUŹMIAK

Instruktorka fitness, trenerka personalna z międzynarodowym certyfikatem REP’s, tancerka i choreografka od dzieciństwa związana z tańcem . Jej zainteresowaniem jest fizjoterapia i zdrowy ruch. Prowadzi zarówno treningi wzmacniające całe ciało, jak i prozdrowotne, również specjalizuje się w treningu dla kobiet w ciąży i dla mam z dziećmi. Do ćwiczących ma indywidualne podejście, tak, aby każdy czuł się zaopiekowany .Prywatnie jest mamą 3,5 latka.

IWONA MICHALSKA

Jest dyplomowaną instruktorką różnych stylów jogi. Stworzyła swoją autorską praktykę jogi łączącą elementy Hatha Jogi z Jogą Iyenagara, a także Vinyasą, co powoduje, że każdy na jej zajęciach znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo ukończyła również kurs z zakresu Anatomii Prawidłowiej Człowieka oraz Anatomii w praktyce Jogi, a ostatnio również kurs nauczycielski z zakresu Yin-Yang Jogi, akredytowany przez Instytut Yoga Alliance. Nauczenie jogi jest Jej wielką Pasją. Uwielbia pracę w grupie, jak i personalnie. Na jej zajęciach uelastycznicie i wzmocnicie ciało, ale również zrelaksujecie umysł i podniesiecie ogólną odporność organizmu. Jej motto to: "Joga to droga do poprawy jakości życia".

MARZENA SKAWIŃSKA

Certyfikowany trener Vinyasy, Zogi i taśm powięziowych oraz korektywy i kompensacji wad postawy. Obecnie słuchacz Carolina Medical Healt Centre. Fascynacja i pasja: fizjoterapia. Marzena prowadzi zajęcia inspirowane stylami jogi, animal flow i profilaktyką dla zdrowia kręgosłupa oraz warsztaty, na których dzieli się wiedzą z zakresu treningu mięśni dna miednicy i przeciwdziałania wadom postawy.

JAKUB KOBRZYŃSKI

Magister Fizjoterapii i czeladnik Naturopata. Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Specjalizuje się głównie w pracy manualnej z elementami medycyny wschodu, naturopatii czy akupunktury i suchego igłowania. Pracuje zazwyczaj z pacjentami aktywnymi fizycznie, ortopedycznymi, bólowymi w stanie ostrym oraz przewlekłym, jak również osobami z problemami trzewnymi. Z każdym pacjentem stara się pracować holistycznie, co oznacza, iż traktuje całe ciało jako integralną całość.

ARIEL SZCZOTOK

Ratownik Medyczny, Pielęgniarz, Kierownik Zespołu Ratownictwa Medycznego PRM, instruktor pierwszej pomocy, stały ekspert w programach telewizyjnych o tematyce pierwszej pomocy. Wykładowca, trener kadr medycznych oraz autor programów szkoleniowych. Koordynator zabezpieczeń medycznych imprez masowych i sportowych.

PAWEŁ LAURÓW

Ratownik, trener pierwszej pomocy, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności samoobrona. Medalista Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym, posiadacz stopnia 1 dan. Pasjonat ratownictwa oraz szkoleń w zakresie pierwszej pomocy. Współzałożyciel Studia Treningowego TERAPIA.