Studio terapia - trener personalny Warszawa Ursynów

Trening medyczny

Jeśli borykasz się ze skutkami kontuzjami albo posiadasz dysfunkcję aparatu ruchu, to ten rodzaj treningu jest właśnie dla Ciebie. Wiedza trenerów oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia pozwolą zwiększyć zakres ruchu, zmniejszą dolegliwości i ograniczenia, a co najważniejsze zdecydowanie poprawią komfort i jakość funkcjonowania na co dzień.
Wśród naszych trenerów mamy specjalistów z zakresu treningu medycznego oraz fizjoterapeutów, którzy pomogą Ci cieszyć się aktywnością fizyczną każdego dnia.

 

Treningi prowadzą Maja Brodowicz: Trener personalny. Studentka fizjoterapii w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Ukończyła m.in. specjalistyczne szkolenie “Functional Diagnostic”. Specjalizuje się w treningu osób mających siedzący tryb życia, borykających się z bólem pleców, skutkami złej postawy lub kontuzji, ale również z tymi, którzy chcą osiągnąć swoje upragnione cele sylwetkowe. oraz Patryk Filipowicz.

Zgłoś się na bezpłatną konsultację pod nr tel. 502 840 402 lub wypełnij formularz:Wybierz rodzaj treningu, którym jesteś zainteresowana/-y*:

SylwetkowyWzmacniającyMedyczny/FizjoterapiaTrening w ciążyPowrót do formy po ciążyInny

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Studio Treningowe Terapia w celu kontaktu ze mną