FAQ - Terapia Studio

FAQ

Jak odpowiednio przygotować się do pierwszego treningu personalnego?

Wystarczy strój sportowy, ręcznik, buty na zmianę i butelka wody. Na początku będzie potrzebna także wiedza o stanie zdrowia i wyznaczonych celach, by móc je przedstawić trenerowi na konsultacji. Zanim jednak rozpoczniemy trening zaprosimy Cię na bezpłatną konsultację.

Czy sam mogę wybrać trenera personalnego?

Tak, dobrze jednak wziąć pod uwagę grafik danego trenera i dziedziny, w których się specjalizuje.

Czy i jak szybko osiągnę wymarzone efekty trenując w Studio Terapia?

Nadrzędnym celem każdej aktywności fizycznej powinno być być zdrowie, chęć posiadania dobrego samopoczucia i witalności w ciel. Widoczne efekty zależą od stanu zdrowia, aktualnej regularności i indywidualnych predyspozycji. Sposób odżywiania również pełni bardzo znaczącą rolę.

Czy muszę umawiać się na trening?

Tak. Każdy trening jest u nas treningiem personalnym lub w bardzo kameralnej grupie (max 6 osób). Zawsze staramy się też dobrać trenera do indywidualnych potrzeb Klientów, dlatego ważne jest żeby wcześniej umówić się na trening.

Czy mogę przyjść z moim trenerem?

Oczywiście! Poproś tylko trenera, aby skontaktował się z nami i ustalił termin treningu.

Czy mogę samodzielnie korzystać z sali, bez pomocy trenera?

Tak, w tym celu można wykupić pojedyncze wejście lub jeden z karnetów – w zależności od potrzeb. Takie rozwiązanie rekomendujemy jednak dla osób doświadczonych w indywidualnych treningach, żeby możliwie zapobiegać przetrenowaniu i kontuzjom.

Czy mogę umówić się na trening w oddzielnej sali gdzie nikt nie będzie na mnie patrzył?

Oczywiście! Po to m.in. powstała Terapia. Ustal to wcześniej z trenerem lub zadzwoń do nas.

Chcę zapisać dziecko na treningi. Czy mogę być na zajęciach i się przyglądać?

Tak, ale tylko raz w miesiącu. Chcemy, aby dzieci podczas zajęć w pełni koncentrowały się na treningu. Zaufaj nam i uwierz, że trening pod okiem naszego trenera, bez asysty rodzica, będzie bardziej efektywny.

Na czym polega trening medyczny?

Trening medyczny jest przeznaczony dla osób po przebytych kontuzjach lub z dysfunkcjami ruchowymi. Specjalne ćwiczenia dopasowywane są indywidualnie do potrzeb ćwiczącego przez naszych trenerów i fizjoterapeutów. Dzięki tym treningom zmniejszają się dolegliwości, a zakres ruchu zdecydowanie się poprawia.

Czy w zajęciach z boksu mogą uczestniczyć wyłącznie mężczyźni?

Nie, zachęcamy również panie do uczenia się tej sztuki walki. Dla Pań chcących uczestniczyć w zajęciach wyłącznie dla kobiet przygotowaliśmy zajęcia z samoobrony.

Czy zajęcia Aerial Dance są bezpieczne?

Na każdych zajęciach w Studio dbamy o zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa. Mimo, że są to zajęcia łączące ze sobą akrobatykę i taniec, niejednej osobie pomogły w wyjść ze swojej strefy komfortu.

Czym różni się karnet OPEN od OPEN+ ?

Karnet OPEN przeznaczony jest dla osób bardziej doświadczonych, które chcą same poprowadzić swój trening w strefie z wolnymi ciężarami. Karnet OPEN+ zawiera dodatkowo konsultację, szkolenie i indywidualny plan treningowy ułożony przez trenera personalnego.

Na jaki okres jest umowa?

Nie podpisujemy umów abonamentowych. Z treningów z naszymi trenerami możesz korzystać jednorazowo lub w ramach pakietu 10 treningów. Ciesz się wolnością!

Czy okres wykorzystania pakietu treningowego jest ograniczony czasowo?

Ważność pakietu 10 treningów to 3 miesiące. Wierzymy, że zależy Ci na celu treningowym, ale mamy też świadomość, że zdarzają się sytuacje losowe, które nie pozwolą Ci przyjść na trening. Nie martw się. Z doświadczenia wiemy, że jeśli naprawdę chcesz osiągnąć swój wymarzony cel, to 3 miesiące są bardzo bezpiecznym okresem.

Czy honorujecie karty Multisport, Benefit, etc.?

W TERAPII nie ma potrzeby korzystania z kart Multisport etc.. Karty te są formą opłaty za wejście do klubów i czasami przepustkami na zajęcia w dużych grupach. My NIE pobieramy opłaty za wejście. Płacisz tylko za trening z trenerem personalnym lub trening w kameralnej grupie.

Czy szkolenia z zakresu pierwszej pomocy mogą odbyć się poza Studiem?

Tak, chcemy jak najlepiej dopasować się potrzeb naszych klientów i organizujemy szkolenia również w miejscach wybranych przez nich.