Close

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ TRENINGOWĄ

FAQ

Wystarczy strój sportowy, ręcznik, buty na zmianę i butelka wody. Na początku będzie potrzebna także wiedza o stanie zdrowia i wyznaczonych celach, by móc je przedstawić trenerowi na konsultacji. Zanim jednak rozpoczniemy trening zaprosimy Cię na konsultację.

Tak, dobrze jednak wziąć pod uwagę grafik danego trenera i dziedziny, w których się specjalizuje.

Nadrzędnym celem każdej aktywności fizycznej powinno być zdrowie, chęć posiadania dobrego samopoczucia i witalności w ciele. Widoczne efekty zależą od stanu zdrowia, aktualnej regularności i indywidualnych predyspozycji. Sposób odżywiania również pełni bardzo znaczącą rolę.

Tak. Każdy trening jest u nas treningiem personalnym lub w bardzo kameralnej grupie (max 6 osób). Zawsze staramy się też dobrać trenera do indywidualnych potrzeb Klientów, dlatego ważne jest żeby wcześniej umówić się na trening.

Oczywiście! Poproś tylko trenera, aby skontaktował się z nami i ustalił termin treningu.

Tak, w tym celu można wykupić pojedyncze wejście lub jeden z karnetów – w zależności od potrzeb. Takie rozwiązanie rekomendujemy jednak dla osób doświadczonych w indywidualnych treningach, żeby możliwie zapobiegać przetrenowaniu i kontuzjom.

Oczywiście! Po to m.in. powstała Terapia. Ustal to wcześniej z trenerem lub zadzwoń do nas.

Tak, ale tylko raz w miesiącu. Chcemy, aby dzieci podczas zajęć w pełni koncentrowały się na treningu. Zaufaj nam i uwierz, że trening pod okiem naszego trenera, bez asysty rodzica, będzie bardziej efektywny.

Trening medyczny jest przeznaczony dla osób po przebytych kontuzjach lub z dysfunkcjami ruchowymi. Specjalne ćwiczenia dopasowywane są indywidualnie do potrzeb ćwiczącego przez naszych trenerów i fizjoterapeutów. Dzięki tym treningom zmniejszają się dolegliwości, a zakres ruchu zdecydowanie się poprawia.

Nie, zachęcamy również panie do uczenia się tej sztuki walki. Dla Pań chcących uczestniczyć w zajęciach wyłącznie dla kobiet przygotowaliśmy zajęcia z samoobrony.

Na każdych zajęciach w Studio dbamy o zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa. Mimo, że są to zajęcia łączące ze sobą akrobatykę i taniec, niejednej osobie pomogły w wyjść ze swojej strefy komfortu.

Karnet OPEN przeznaczony jest dla osób bardziej doświadczonych, które chcą same poprowadzić swój trening w strefie z wolnymi ciężarami. Karnet OPEN+ zawiera dodatkowo konsultację, szkolenie i indywidualny plan treningowy ułożony przez trenera personalnego.

Nie podpisujemy umów abonamentowych. Z treningów z naszymi trenerami możesz korzystać jednorazowo lub w ramach pakietu 10 treningów. Ciesz się wolnością!

Ważność pakietu 10 treningów to 3 miesiące. Wierzymy, że zależy Ci na celu treningowym, ale mamy też świadomość, że zdarzają się sytuacje losowe, które nie pozwolą Ci przyjść na trening. Nie martw się. Z doświadczenia wiemy, że jeśli naprawdę chcesz osiągnąć swój wymarzony cel, to 3 miesiące są bardzo bezpiecznym okresem.

W TERAPII nie ma potrzeby korzystania z kart Multisport etc.. Karty te są formą opłaty za wejście do klubów i czasami przepustkami na zajęcia w dużych grupach. My NIE pobieramy opłaty za wejście. Płacisz tylko za trening z trenerem personalnym lub trening w kameralnej grupie.

Tak, chcemy jak najlepiej dopasować się potrzeb naszych klientów i organizujemy szkolenia również w miejscach wybranych przez nich.