FAQ - Terapia Studio Treningowe

FAQ

Na jaki okres jest umowa?

Nie podpisujemy umów abonamentowych. Z treningów z naszymi trenerami możesz korzystać jednorazowo lub w ramach pakietu 10 treningów. Ciesz się wolnością!

Czy mogę spontanicznie przyjść na trening?

Treningi w Terapii odbywają się wyłącznie pod okiem trenera oraz po wcześniejszej rezerwacji. Gwarantuje to bezpieczeństwo i pełny komfort dla wszystkich Klientów.

Czy mogę przyjść z moim trenerem?

Oczywiście! Poproś tylko trenera, aby skontaktował się z nami i ustalił termin treningu.

Czy honorujecie karty Multisport, Benefit, etc.?

W TERAPII nie ma potrzeby korzystania z kart Multisport etc.. Karty te są formą opłaty za wejście do klubów i czasami przepustkami na zajęcia w dużych grupach. My NIE pobieramy opłaty za wejście. Płacisz tylko za trening z trenerem personalnym lub trening w kameralnej grupie.

Czy mogę umówić się na trening w oddzielnej sali gdzie nikt nie będzie na mnie patrzył?

Oczywiście! Po to m.in. powstała Terapia. Ustal to wcześniej z trenerem lub zadzwoń do nas.

Chcę zapisać dziecko na treningi. Czy mogę być na zajęciach i się przyglądać?

Tak, ale tylko raz w miesiącu. Chcemy, aby dzieci podczas zajęć w pełni koncentrowały się na treningu. Zaufaj nam i uwierz, że trening pod okiem naszego trenera, bez asysty rodzica, będzie bardziej efektywny.

Od której i do której jest otwarta Terapia?

Terapia działa na zamówienie. Wystarczy, że umówisz się z nami lub z trenerem, na taką godzinę jaka jest dla Ciebie dogodna.

Czy muszę umawiać się na trening?

Tak. Każdy trening jest u nas treningiem personalnym lub w bardzo kameralnej grupie (max 6 osób). Zawsze staramy się też dobrać trenera do indywidualnych potrzeb Klientów, dlatego ważne jest żeby wcześniej umówić się na trening.

Czy okres wykorzystania pakietu treningowego jest ograniczony czasowo?

Ważność pakietu 10 treningów to 3 miesiące. Wierzymy, że zależy Ci na celu treningowym, ale mamy też świadomość, że zdarzają się sytuacje losowe, które nie pozwolą Ci przyjść na trening. Nie martw się. Z doświadczenia wiemy, że jeśli naprawdę chcesz osiągnąć swój wymarzony cel, to 3 miesiące są bardzo bezpiecznym okresem.