Close

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ TRENINGOWĄ

Ćwiczenia dla kobiet w ciąży Warszawa

Okres ciąży to magiczne 9 miesięcy. Chcesz przez ten czas czuć się dobrze, być zrelaksowana i odpowiednio przygotowana na poród oraz połóg? Te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Podczas treningów nauczysz się jak prawidłowo funkcjonować na co dzień, jak oddychać oraz ulżyć sobie w trudniejszych chwilach. Wzmocnisz również mięśnie pleców, ramion i klatki piersiowej. W trakcie zajęć pojawią się również elementy stretchingu, który rozluźni Twoje ciało oraz je uelastyczni. Zapisy na zajęcia pod numerem +48 883 374 719 lub poprzez kalendarz online.

Zajęcia prowadzi Maria Sosnowska. Specjalizuje się w treningu z kobietami – prowadzi zajęcia przygotowujące do porodu i pomagające wrócić do pełnej sprawności po nim. Kocha dzieci, a prowadzenie zajęć z maluchami, to dla Niej sama przyjemność. Maria stawia sobie za cel, aby każda z Was po wyjściu z zajęć była uśmiechnięta, zmotywowana i pełna energii!? Do swojej pracy podchodzi z wielkim zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Pomaga również pozbyć się dolegliwości bólowych korzystając z fizjoterapii i technik manualnych. Z Marią można również umówić się na sesje indywidualne.

Tagi : Ćwiczenia dla kobiet w ciąży Warszawa Ćwiczenia dla kobiet w ciąży w Warszawie Ćwiczenia w ciąży w Warszawie kosiarki rotacyjne