Close

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ TRENINGOWĄ

Trener personalny Warszawa

ANNA TROSZCZYŃSKA-LAURÓW


Pomysłodawczyni TERAPII. Instruktor rekreacji ruchowej oraz trener personalny Polskiej Akademii Sportu. Od 2012 do 2019 roku prowadziła treningi jako Trenerka Dla Mam. Sama jest mamą 3 synów. Ania udziela się również społecznie pragnąc zachęcić inne kobiety do aktywności fizycznej. Współpracowała m.in. z portalem Familie.pl, Mama w Formie czy z Polskim Radiem.

NORBERT “NORAS”
DĄBROWSKI


Boks trenuje od 2001 roku. Amatorsko stoczył 170 walk z czego około 140 wygranych. Medalista MP oraz reprezentant Polski, w każdej grupie wiekowej. Od 2010 r. boksuje zawodowo. Do tej pory stoczył 30 zawodowych walk z czego 23 wygranych, 2 remisy, 8 przegranych. W 2015 r. walczył o mistrzostwo świata z Dominic Boesel, a w 2016 r. stoczył walkę z  Eleiderem Alvarezem nr 1 w rankingu WBC.

KAROL
CZERWIŃSKI


Wielokrotny mistrz Polski juniorów jak i seniorów w skokach do wody. Absolwent warszawskiej AWF. Podczas studiów związał się z fitnessem oraz treningiem personalnym. Instruktor kulturystyki, snowboardu, pływania, windsurfingu oraz trener skoków do wody.

MAJA
BRODOWICZ


Trener personalny. Studentka fizjoterapii w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Ukończyła m.in. specjalistyczne szkolenie “Functional Diagnostic”. Specjalizuje się w treningu osób mających siedzący tryb życia, borykających się z bólem pleców, skutkami złej postawy lub kontuzji, ale również z tymi, którzy chcą osiągnąć swoje upragnione cele sylwetkowe.

KAROLINA
LEJKAM


Trenerka personalna, instruktorka fitness i pasjonatka zdrowego stylu życia. Od kiedy tylko pamięta, uwielbiała aktywność fizyczną, przez wiele tańczyła i trenowała lekką atletykę. Stale rozwija swoje umiejętności zdobywając wiedze na międzynarodowych szkoleniach i konwencjach sportowych. Specjalizuje się w treningach funkcjonalnych i wzmacniających.
Uważa, że trening jest w stanie zdziałać CUD, czyli holistycznie pozytywnie wpłynąć na Ciało, Umysł i Duszę.

ALEKSANDRA
OWSIAK


Przygodę z fitnessem zaczęła 30 lat temu od vhs z aerobikiem Jane Fondy.
Dziś jest trenerem personalnym i instruktorem siłowni IFAA Poland (Międzynarodowa Akademia Fitnessu i Aerobiku). Z podopiecznymi pracuje nad poprawą sylwetki, kondycji i zdrowia poprzez naukę świadomego ruchu i higieny życia.
Prywatnie jest mamą dwóch córek, trenuje fitness sylwetkowy, kalistenikę i amatorsko jeździ na rowerze szosowym. Ponieważ sport, fitness i wellbeing są jej pasją, nieustająco się dokształca. Obecnie w zakresie metody Josepha Pilatesa.

ANNA
JAWORSKA


Tancerka, nauczycielka wychowania fizycznego ze specjalnością: gimnastyki korekcyjnej oraz akrobatyki. Instruktorka Aerial Jogi, pilatesu, rożnych form fitnessu oraz zumby. Miłośniczka form ruchu pozwalających na poznanie granic możliwości ciała oraz poznanie siebie samego w trackie procesu nauki.

ADRIANNA
ŻARNOWIECKA


Trener personalny, dietetyk. Absolwentka AWF, Warszawa, niebawem magister dietetyki.
Trenuje od 3 roku życia, zaczynając od łyżwiarstwa figurowego obecnie trenując sztuki walki. Wielokrotna zdobywczyni medali na zawodach krajowych, zdobywczyni srebrnego medalu na Pucharze Europy w K-1. Uczestnicząc w wielu szkoleniach oraz czytając książki stale poszerza wiedzę. Wulkan energii, który zapałem i odpowiednią motywacją doprowadzi Cię do celu niezależnie czy chcesz wzmocnić ciało, schudnąć lub po prostu czuć się dobrze. 

MARIUSZ
ILCZUK


Trener personalny. Pasjonat piłki nożnej oraz sztuk walki: karate, boksu i sambo. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym wykorzystując metody cross treningu i ćwiczeń stabilizacyjnych poprawiających ogólną sprawność, siłę, dynamikę i wytrzymałość. Współzałożyciel grupy “Zajarani Sportem”.

WERONIKA
ILCZUK


Trener personalny. Amatorka streetboxingu, biegów ocr i treningów funkcjonalnych. Od dziecka związana ze sportem, od gimnastyki akrobatycznej po ponad 7 letnią przygodę z lekkoatletyką i biegami na 400 m. Posiada kwalifikacje m.in. w zakresie treningu oraz odżywiania kobiet w ciąży i dzieci, treningu kettlebell. Współzałożycielka grupy “Zajarani Sportem”.

KONRAD
BIEŃKOWSKI


Trener I klasy chińskiego sportu walki Wushu, trener Polskiej Kadry Narodowej Wushu Sanda/Qingda. Posiadacz stopnia mistrzowskiego 1 Duan. Wielokrotny zwycięzca oraz medalista Międzynarodowych Mistrzostw Polski Wushu oraz Pucharów Polski Wushu. Treningi prowadzi w oparciu o 17 – letnie doświadczenie zawodnicze, szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz zaangażowanie. Cechuje go indywidualne podejście do trenujących.

MATEUSZ MIERZEJEWSKI


Fizjoterapeuta i pasjonat fizjoterapii. Absolwent Wyższej Szkoły Mazowieckiej w Warszawie.  Uczestnik licznych szkoleń z zakresu terapii, medycyny i sportu. Na co dzień pracuje z osobami aktywnymi fizycznie. Współpracuje z Kadrą Narodową w Lekkiej Atletyce Osób Niepełnosprawnych.

PAWEŁ
LAURÓW


Ratownik, trener pierwszej pomocy, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności samoobrona. Medalista Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym, posiadacz stopnia 1 dan. Pasjonat ratownictwa oraz szkoleń w zakresie pierwszej pomocy. Współzałożyciel Studia Treningowego TERAPIA.

ARIEL
SZCZOTOK


Ratownik Medyczny, Pielęgniarz, Kierownik Zespołu Ratownictwa Medycznego PRM, instruktor pierwszej pomocy, stały ekspert w programach telewizyjnych o tematyce pierwszej pomocy. Wykładowca, trener kadr medycznych oraz autor programów szkoleniowych. Koordynator zabezpieczeń medycznych imprez masowych i sportowych.

PIOTR
PRZYBYLSKI


Nauczyciel Jogi, buduje własny program rozwoju świadomości ruchowej oraz praktykuje i naucza Ashtangi-Jogi.
Oprócz Jogi swoje doświadczenie budował przez 15 lat głównie na akrobatyce, tańcu, Tai-Chi, Aikido, Muay-Thai i wspinaczce. Wnikliwie rozpracował anatomię człowieka pod względem mechaniki, początkowo dla potrzeb malarstwa i grafiki 3D. Jednak nie ograniczył się tylko do ciała fizycznego i rozwija dalej wiedzę o strukturze ciała energetycznego i bioenergoterapii.

Tagi : trener personalny Warszawa trener personalny Warszawa trner personlany w Warszawie Warszawa trener personalny trener personalny warszawa kogo polecacie trening z trenerem personalnym warszawa personalny trener warszawa trening z trenerem personalnym warszawa