Close

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ TRENINGOWĄ

Treningi personalne z dzieckiem

Jeżeli chcesz wrócić do formy po ciąży, ale możesz lub nie chcesz rozstawać się z maleństwem na czas aktywności fizycznej, to ta forma treningu personalnego jest właśnie dla Ciebie!

 

Tak jak każdą współpracę personalną tak i ten rodzaj treningów poprzedza konsultacja treningowa, analiza składu ciałą na profesjonlanym analizatrze TANITA mc-870 p, oraz dokładny wywiad.

To bardzo ważne, aby trenerka dowidziała się o Tobie jak najwięcej, poznała Ciebie i Twoje Dziecko, bo to Ona będzie wspierać Cię podczas treningu również dbając o Jego bezpieczeństwo i potrzeby.

 

Tak samo jak dla nas ważne jest poznanie Podopiecznej i jej potrzeb, tak samo istotne jest abyś Ty miała okazję przekonać się, czy osoba, pod opieką której zamierzasz wrócić do formy po prostu Ci odpowiada. Temu również służy konsultacja treningowa.

 

Każdy cykl treningów jest dokładnie planowany i przygotowywany specjalnie dla Ciebie – “szyty na miarę”. Rolą trenera jest nie tylko przygotować się do treningu, ale również na bieżąco reagować na Twoją dyspozycję treningową/samopoczucie danego dnia.

 

Dla Waszego bezpieczeństwa treningi personalne z maleństwem pod opieką, realizowane są w oddzielnej sali lub w momencie gdy ogólnie dostępnej przestrzeni jest w 100% bezpiecznie.

 

Czujesz, że chcesz wrócić do formy? Wypełnij poniższy formularz i zgłoś się na konsultację treningową!