Close

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ TRENINGOWĄ

Treningi personalne dla Kobiet zawierają elementy izometryczne oraz ćwiczenia z własnych ciężarem ciała - zwłaszcza w początkowym okresie.

Treningi personalne dla Kobiet.

Okres powrotu do aktywności i rozpoczęcia treningów nie jest najłatwiejszy, ale nie obawiaj się – na tym etapie intensywność i objętość treningowa jest zawsze mniejsza!🙂

Na pierwszych treningach personalnych, będziesz wykonywała ćwiczenia z własnym ciężarem ciała i w mniejszych ilościach serii. Na jodze czy aerialu również zaczniemy od prostszych pozycji, możliwych do wykonania na dany dzień!👍

Czas kilku pierwszych treningów, pozwoli każdej trenerce, poznać Twoje możliwości, zaobserwować obszary wymagające poprawy – słabsze mięśnie, ograniczenia w zakresach ruchu, czy np. konieczność wzmocnienia stabilizacji centralnej!

Zadbamy również o Twoją postawę, sylwetkę, prawidłowe wzorce ruchowe i nauczymy Cię jak odbierać sygnały, które wysyła Ci Twoje ciało – więcej wcale nie znaczy lepiej!

Rozpoczynanie treningów personalnych od prostszych ćwiczeń sprawi, że bezpiecznie zaadoptujesz swój organizm do wysiłku! Taki trening o średniej intensywności, wykonywany z uważnością, pozwoli Ci również uniknąć kontuzji!

Jeśli chcesz poprawić swoją formę, stan zdrowia oraz wzmocnić odporność, zadbaj również o odpowiednie żywienie i nawodnienie! Bardzo ważna jest także ilość snu i jego jakość, a na to ma wpływ kilka czynników…

Jeśli czujesz, że Twój organizm jest przebodźcowany i nie radzisz sobie ze stresem, warto sięgnąć po techniki, które przyniosą Ci ulgę i pomogą się wyciszyć (ćwiczenia oddechowe, relaksacja, medytacja). W tym temacie również pomożemy!

Pamiętaj, wszystkie rodzaje zajęć, jakie proponujemy (wzmacnianie, joga, aerial joga, aerial dance), są również dostępne w opcji treningu indywidualnego. Jeśli obawiasz się dołączyć do zajęć grupowych – zacznij od indywidualnych spotkań!

Swoje zgłoszenie wyślij na adres: treningi@studioterapia.pl
lub skorzystaj z FORMULARZA na naszej stronie.