Terapia Studio Treningowe na Ursynowie - Trening Jeszcze Bardziej Personalny Warszawa
trening personalny studio treningowe

BEZ UMÓW
I BEZ ABONAMENTÓW

To niemożliwe? A jednak!
Nie przywiążemy Cię umową. Nie zapłacisz za wstęp do studia.

Jedynym kosztem jest opłata za trening personalny.

dowiedz się więcej

TRENINGI
PERSONALNE

Specjalizujemy się w treningach indywidualnych oraz treningach dla par!
Szukasz trenera, który swoją osobowością przypadnie Ci do gustu? Zależy Ci na kameralnej atmosferze treningu? Masz dość tłumów i lubisz kiedy sprzęt treningowy jest tylko dla Ciebie…? Po to właśnie powstała TERAPIA!

zobacz naszą ofertę

WSPÓŁPRACA
Z TRENERAMI

Jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł prowadzić swoich podopiecznych – zapraszamy! Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy.

skontaktuj się z nami

trening personalny wynajem studia

WYNAJEM
STUDIA

Oferujemy możliwość rezerwacji każdej z sal na wyłączność. Jeśli jest taka potrzeba, do Twojej dyspozycji może być również całe studio! Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

JAK POWSTAŁA TERAPIA?

Trening Jeszcze Bardziej Personalny – to hasło promujące TERAPIĘ!
W nim zawarty jest cel jaki przyświecał nam kiedy tworzyliśmy studio.

Terapia powstała dla tych, którzy mają dość tłumów i dudniącej wciąż w tym samym rytmie muzyki. Dla ludzi, którzy traktują trening jako formę “terapii” po ciężkim dniu pracy. Również dla tych, którzy cenią sobie kameralną atmosferę i indywidualne podejście.
Chcemy być miejscem odpowiadającym na wszelkie potrzeby klientów indywidualnych oraz trenerów personalnych.

Terapię powołaliśmy do życia w październiku 2016 r. na warszawskim Ursynowie. Wynajęliśmy 80 metrowy lokal, który z magazynu sklepu internetowego zmieniliśmy w studio treningowe. Dość szybko okazało się, że jedna sala to za mało. W czerwcu 2017 r. nawiązaliśmy współpracę z Warszawską Szkołą Reklamy, wtedy także, trochę zrządzeniem losu, zapadła decyzja o zmianie lokalu na większy. W niecałe 3 miesiące znaleźliśmy 180 metrowy lokal i zrobiliśmy generalny remont . Pozostaliśmy na Ursynowie, z którym czujemy się emocjonalnie związani. Dzisiaj dysponujemy 2 salami treningowymi i ogromną dawką pozytywnej energii, którą staramy się dzielić ze wszystkimi.