Close

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ TRENINGOWĄ

Trenerka personalna Warszawa

ANNA TROSZCZYŃSKA-LAURÓW


Pomysłodawczyni TERAPII. Instruktor rekreacji ruchowej oraz trener personalny Polskiej Akademii Sportu. Od 2012 do 2019 roku prowadziła treningi jako Trenerka Dla Mam. Sama jest mamą 3 synów. Ania udziela się również społecznie pragnąc zachęcić inne kobiety do aktywności fizycznej. Współpracowała m.in. z portalem Familie.pl, Mama w Formie czy z Polskim Radiem.

MAJA
BRODOWICZ


Trener personalny. Studentka fizjoterapii w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Ukończyła m.in. specjalistyczne szkolenie “Functional Diagnostic”. Specjalizuje się w treningu osób mających siedzący tryb życia, borykających się z bólem pleców, skutkami złej postawy lub kontuzji, ale również z tymi, którzy chcą osiągnąć swoje upragnione cele sylwetkowe.

KAROLINA
LEJKAM


Trenerka personalna, instruktorka fitness i pasjonatka zdrowego stylu życia. Od kiedy tylko pamięta, uwielbiała aktywność fizyczną, przez wiele tańczyła i trenowała lekką atletykę. Stale rozwija swoje umiejętności zdobywając wiedze na międzynarodowych szkoleniach i konwencjach sportowych. Specjalizuje się w treningach funkcjonalnych i wzmacniających.
Uważa, że trening jest w stanie zdziałać CUD, czyli holistycznie pozytywnie wpłynąć na Ciało, Umysł i Duszę.

ALEKSANDRA
OWSIAK


Przygodę z fitnessem zaczęła 30 lat temu od vhs z aerobikiem Jane Fondy.
Dziś jest trenerem personalnym i instruktorem siłowni IFAA Poland (Międzynarodowa Akademia Fitnessu i Aerobiku). Z podopiecznymi pracuje nad poprawą sylwetki, kondycji i zdrowia poprzez naukę świadomego ruchu i higieny życia.
Prywatnie jest mamą dwóch córek, trenuje fitness sylwetkowy, kalistenikę i amatorsko jeździ na rowerze szosowym. Ponieważ sport, fitness i wellbeing są jej pasją, nieustająco się dokształca. Obecnie w zakresie metody Josepha Pilatesa.

WERONIKA
ILCZUK


Trener personalny. Amatorka streetboxingu, biegów ocr i treningów funkcjonalnych. Od dziecka związana ze sportem, od gimnastyki akrobatycznej po ponad 7 letnią przygodę z lekkoatletyką i biegami na 400 m. Posiada kwalifikacje m.in. w zakresie treningu oraz odżywiania kobiet w ciąży i dzieci, treningu kettlebell. Współzałożycielka grupy “Zajarani Sportem”.

ADRIANNA
ŻARNOWIECKA


Trener personalny, dietetyk. Absolwentka AWF, Warszawa, niebawem magister dietetyki.
Trenuje od 3 roku życia, zaczynając od łyżwiarstwa figurowego obecnie trenując sztuki walki. Wielokrotna zdobywczyni medali na zawodach krajowych, zdobywczyni srebrnego medalu na Pucharze Europy w K-1. Uczestnicząc w wielu szkoleniach oraz czytając książki stale poszerza wiedzę. Wulkan energii, który zapałem i odpowiednią motywacją doprowadzi Cię do celu niezależnie czy chcesz wzmocnić ciało, schudnąć lub po prostu czuć się dobrze.

Tagi : trenerka personalna Warszawa trenerka personalna w Warszawie trenerki personalne w Warszawie kosiarki rotacyjne